Duch Thunderbirda

Duch Thunderbirda | 27 – Symbolizm i znaczenie Thunderbirda


Duch Thunderbirda | 27 – Symbolizm i znaczenie Thunderbirda

Czy jesteś zainteresowany Duchem Thunderbirda?

Duch Thunderbirda

Thunderbird

Duch Thunderbirda

Duch Thunderbirda: Thunderbird zajmuje ważne miejsce w wielu rodzimych kulturach. Jest traktowany różnie, w zależności od interakcji z nim poszczególnych ludzi.

Na przykład wśród rdzennych Amerykanów znaczenie symbolu Thunderbirda różni się w zależności od danego plemienia.

Jednak jego symbolika w większości kultur obraca się wokół energii, prawdy i życia. To pokazuje, że to zwierzę duchowe jest ściśle związane z przeznaczeniem.

Kiedy ten potężny totem wlatuje w twoje życie, nabywasz świętych cech.

Stajesz się związany z mocą i chwałą.

Znaczenie duchowe Thunderbirda

Duch Thunderbirda

Wiele plemion indiańskich czciło Thunderbirda jako wodza świata duchów. W niektórych przypadkach znaczenie Thunderbirda jest wymienne ze słowem ducha orła.

Wiele osób wyrzeźbiło piękny symbol Thunderbirda i umieściło go na totemach. Duch reprezentowany przez ten totem znany jest wśród niektórych plemion indiańskich jako „Syamisen”.

Ten ptak wnosi do twojego życia głęboką ilość chwały i mocy. Daje niekwestionowany autorytet i niezłomnego ducha.

Totem ducha Thunderbirda to zaufany masażer pomiędzy sferą duchową a fizyczną. Przynosi orędzia boskiego panowania i duchowego zaopatrzenia.

Jest to dodatkowo wspierane przez pomysł, że grzmot oddziela ziemię od niebios. W tym charakterze jest często postrzegany jako symbol zarówno stworzenia, jak i zniszczenia.

Jak widać, ten duchowy totem niesie ze sobą ogromną moc i ma być czczony przez wszystkich.

W niektórych przypadkach Thunderbird jest postrzegany jako zapowiedź wojny. Jest to reprezentowane przez ostre grzmoty i jasne błyski błyskawic. Kiedy tak się dzieje, oczywiste jest, że w świecie duchów trwa wojna.

Kiedy ten duchowy przewodnik pojawia się w twoim życiu, przepowiada twoje zwycięstwo. Nie ma znaczenia, w jakiej bitwie toczysz – fizycznej czy duchowej – ten totem daje ci znać, że twoje zwycięstwo jest bliskie.

Kiedy usłyszysz krzyk Thunderbirda, przygotuj się na pokonanie wrogów. Według Crazy Horse, wielkiego wodza Siuksów, Thunderbird przybywa, aby dać człowiekowi wizję zwycięstwa.

Plemię Siuksów paliło tytoń na znak szacunku, ilekroć słyszeli krzyk grzmotu (w postaci grzmotu). Ten dym unosiłby się wraz z ich duszami do nieba, gdzie spotkali Thunderbirda.


W ten sposób otrzymaliby udział w odwadze tego potężnego duchowego zwierzęcia. To był ich sposób na przyciągnięcie triumfu nad przeciwnikami.

Thunderbird może również reprezentować słoneczne zwierzę i najwyższego ducha natury. Ten duch kieruje podróżą słońca od świtu do zmierzchu.

Jaka jest symbolika Thunderbirda?

Duch Thunderbirda

Zaproszenie tego duchowego ptaka do swojego życia oznacza, że ​​posiądziesz część jego mocy. Według legendy rdzennych Amerykanów z oczu Thunderbirda wyłaniają się błyskawice.

Głośny grzmot, który słyszysz, pojawia się, gdy ten król niebios klaszcze swoimi potężnymi skrzydłami. To pokazuje ogromną moc tego duchowego totemu.

Ptak pojawia się w twoim życiu, aby nauczyć cię, jak ważne jest szanowanie sił natury. Nie możesz ingerować w nieskazitelny porządek, w jakim ma działać natura.

Ponadto ten duchowy totem wnosi życie do twojego życia. Ponieważ kojarzy się z piorunami, błyskawicami i deszczem, oznacza produktywność rolnictwa.

W przeszłości na początku pory deszczowej odprawiano wymyślne rytuały ku czci grzmota. Dało to ludziom pewność, że w tym roku plony będą rekordowe, a ich zaopatrzenie w żywność będzie nieprzerwane.

Jako taki, ten duchowy totem symbolizuje obfitość i obfitość w twoim życiu. Poinformuje cię, że twoje terytoria się rozszerzą.

To duchowe zwierzę było również bardzo aktywne podczas bitew. Aby chronić ludzi przed wodnym wężem, Thunderbird zanurkował do wody i stamtąd walczył z wężem.

To wyraźnie wskazuje na twoją zdolność do ochrony rodziny, przyjaciół i społeczności. Ochrona, którą oferujesz, może być fizyczna, finansowa, emocjonalna lub inna.

W każdym razie Thunderbird wkracza w Twoje życie, aby wzmocnić ducha walki. Przychodzi, aby powiedzieć ci, abyś zadbał o swoje obowiązki.

Tak więc, niezależnie od tego, jak duży jest twój przeciwnik, zaufaj temu starożytnemu wojownikowi, że przeprowadzi cię przez walkę.


Ponadto wierzono, że Thunderbird przenosi dusze do świata zmarłych. Zapewniał zmarłym komfort i siłę, zapewniając bezpieczne dotarcie do celu.

To dodatkowo kładzie nacisk na twoją rolę w zapewnianiu bezpieczeństwa emocjonalnego twoim bliskim. Thunderbird daje Ci ukojenie w trudnych chwilach.

Znaczenie totemu ducha Thunderbirda

Duch Thunderbirda

Jako mityczne stworzenie, Thunderbird rządzi wszystkimi naturalnymi działaniami. Ta dominująca siła trzepocze skrzydłami, tworząc grzmoty.

Jego oczy mają moc słońca. Używa ich do błyskania błyskawic, aby odstraszyć myśliwych od swojego domu.

Tworząc deszcze i burze, Thunderbird jest odpowiedzialny za całą roślinność. Jako taki jest odpowiedzialny za życie, jakie znamy.

Oznacza to, że kiedy to duchowe zwierzę pojawi się w twoim życiu, nie musisz już martwić się o swoje zapasy i zdrowie.

Co więcej, ten duchowy ptak jest symbolem czystej mocy. Jego szpony są tak ogromne, że może na jednej nodze wynieść wieloryba z wody!

Jego rozpiętość skrzydeł jest tak duża, jak dwa połączone kajaki.

To pokazuje, jakiego rodzaju ochrony powinieneś oczekiwać od tego duchowego totemu. Wiedzieli o tym niektórzy z najpotężniejszych wodzów w plemionach indiańskich.

W związku z tym użyli symboli Thunderbird na grzbiecie swoich drewnianych totemów.


Wieki temu rdzenni mieszkańcy błagali Thunderbirda o pomoc, gdy była susza. W zamian oddawali cześć temu duchowemu zwierzęciu, umieszczając je na swoich totemach.

Kiedy wzywać ducha Thunderbirda?

Duch Thunderbirda

Powitanie ducha Thunderbirda w swoim życiu oznacza, że ​​szukasz rozwiązań trudnych wyzwań. Ten duchowy totem promieniuje tak wielką mocą, że nie pomożesz, ale pójdziesz w jego ślady.

Przywołaj duchowego ducha Thunderbirda do swojego życia, gdy znajdziesz się w jednej z następujących sytuacji:

Masz ogromne wyzwania, które wydają się nie do pokonania
Czujesz się duchowo niedoskonały
Chcesz cieszyć się dostatkiem w swoim życiu
Jesteś zmęczony dążeniami, które podejmujesz
Chcesz wywierać większy wpływ na swoją społeczność
Chcesz być w zgodzie z naturą

Czy Thunderbird pojawia się w twoich snach?

Duch Thunderbirda

Kiedy Thunderbird pojawia się w twoich snach, przekazuje ci wiadomość o chwale, odwadze i mocy. Oznacza to, że musisz zacząć wychodzić ze swojej strefy komfortu.

Zwierzę-duch chce, abyś wiedział, że twoje stare, znajome wzorce myślowe nie zaprowadzą cię daleko. Musisz polecieć do większego świata, aby wywrzeć wrażenie.

Śnienie o Thunderbird oznacza, że ​​musisz dokonać pewnej emocjonalnej i mentalnej zmiany kształtu, aby zrobić postęp.

Musisz chcieć podjąć ryzyko, aby przybrać swoją prawdziwą postać. Wraz z ryzykiem przychodzą wspaniałe nagrody.

Thunderbird w twoich snach chce, abyś nawiązał silniejszą więź z matką Ziemią. Chce, żebyś zrozumiał, że to twój jedyny dom.

Symbolika i znaczenie Thunderbirda

Symbolika i znaczenie Thunderbirda

Totem ducha Thunderbirda został wysłany ze świata duchowego, aby cię chronić. Dzięki swoim dużym rozmiarom skutecznie chroni Cię przed wszelkim złem.

Kiedy ten duch pojawia się w twoim życiu, zdobywasz zdolność rządzenia swoim światem. Wzniesiesz się wysoko w swoich przedsięwzięciach. Wszyscy będą Cię szanować za Twoje możliwości.

Pamiętaj, Thunderbird to wyjątkowy ptak. Jest to nadprzyrodzone stworzenie, które w równym stopniu budzi podziw i strach.

Pomoże Ci odkryć całą magię, która drzemie w Tobie.