Astrologia wedyjska – Wszystko, co musisz wiedzieć o nauce wedyjskiej

Astrologia wedyjska

Wszystko, co musisz wiedzieć o nauce wedyjskiej

Astrologia wedyjska

Astrologia wedyjska

astrologia wedyjska
Kilka faktów

Astrologia wedyjska

Przez dziesięciolecia eksperci studiowali pisma wedyjskie, aby zrozumieć tajemnice życia, jakie znamy. Dzięki wypróbowanym i przetestowanym metodom oraz analizie pozycji Słońca, Księżyca i planet zaobserwowano, że na nasze życie duży wpływ mają siły natury. Ta nauka o wszechświecie, która jest wykorzystywana do naszego osobistego rozwoju, jest przekazywana przez nauki wedyjskie w formie numerologii, astrologii, Feng Shui, czytania chiromancji, Vastu shastra i innych.


Podstawy numerologii chaldejskiej

System pitagorejski

Astrologia wedyjska

Przybliżymy Ci, jak działają te różne segmenty. Nie są one oparte na przesądach, ale są wyjaśnione przez fakty, które można prześledzić aż do daty i godziny urodzenia. Być może słyszałeś o przyjaciołach lub rodzinie chodzących do astrologów lub szukających konsultacji astrologicznych online . Metody te pomagają określić, w jaki sposób możesz ulepszyć swoje życie poprzez małe, ale znaczące zmiany.

Idealnie, głównymi składnikami nauk wedyjskich są:

  • Astrologia
  • Symbolika liczb
  • Vastu Shastra i Dosha
  • Feng Shui
  • Chiromancja

Z tego artykułu dowiesz się, jak każda nauka działa na korzyść Twojego życia. W związku z tym możesz przejść do dowolnej konkretnej strony i wpisać swoje dane, aby skorzystać z bezpłatnych konsultacji.


Moc astrologii

Konsultacja astrologii pomaga kierować znak zodiaku

Astrologia wedyjska

zobaczyć, jak to jest korzystne dla życia. Odbywa się to poprzez codzienne analizowanie pozycji planet i ocenianie czasu i daty urodzenia, aby zobaczyć, które planety rządzą domami na wykresie. Możesz z łatwością wykonać codzienny horoskop kariery i analizę swojego życia miłosnego. Podczas gdy główny znak zodiaku zapewnia szereg uogólnionych cech, każdy dzień jest inny, a zatem można wykluczyć korzyść tego samego na podstawie tego samego.

Astrologia czerpie pisma z czasów wedyjskich, aby określić twoją teraźniejszość, podać powód wydarzeń z twojej przeszłości i pomóc ci określić twoją przyszłość. Twój astrolog będzie również w stanie pomóc ci w wyeliminowaniu wszystkich przeszkód, aby mieć płynne życie.

Czy Twoje imię odgrywa rolę w ulepszaniu Twojego życia?

Numerologia jest prawdziwym czynnikiem decydującym o wydarzeniach w twoim życiu. Opiera się na obliczeniach liczb umieszczonych w każdym z 26 alfabetów w języku angielskim. Na przykład A = 1, B = 2, C = 3 i tak dalej. Twoje imię i nazwisko, zgodnie z datą urodzenia, może pomóc twojemu astrologowi określić rządzące planety i znaki zodiaku, które przyczyniają się do twojej osobowości.

Czasami imiona nadane przez rodziców mogą nie być dla ciebie odpowiednie. W takich przypadkach numerolog może zasugerować zmianę nazwy. Kilka osób usunęło niektóre alfabety ze swoich nazwisk, ponieważ wynikowa liczba nie była dla nich korzystna. Niektórzy posunęli się nawet do tego, że po latach całkowicie zmienili swoje imiona, aby poprawić swoje życie. Liczby w Twoim imieniu mogą zdziałać cuda dla Ciebie osobiście i zawodowo.


Pitagorasa: Jest to najczęstszy sposób używania numerologii do oceny dynamiki między Twoim imieniem a datą urodzenia.

Kabalistyczny: Jest to zwykle zaczerpnięte z mistycyzmu hebrajskiego i zostało pierwotnie zaadaptowane z alfabetu greckiego i rzymskiego.

Chaldejczyk: Jest to bardziej odpowiednie dla indyjskiego systemu numerologii, w którym każdemu alfabetowi przypisywana jest liczba od 1 do 8. Liczba 9 zwykle pojawia się w wyniku dodania liczb i jest uważana za szczególną jednostkę.

Nauka o architekturze: przewodnik po konsultacjach Vastu

ta nauka o architekturze ma pewne określone zasady, które należy uwzględnić przy zakupie domu. Jednocześnie w Twoim domu można wykonać małe oprawy, które eliminują wszelkie usterki.

Twój dom lub miejsce pracy składa się z tych 9 kierunków. Od północnego zachodu aż po południowy wschód wraz ze środkiem.


Podziel się z nami swoją własną historią

Napisz swoją własną historię związaną z danym tematem na tej stronie!

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Nie kradnij tekstów z tej strony. Pomysł i opracuj własne teksty. Myślenie nie boli. :)